Náš príbeh...


Jawa Furniture Reinvented pôsobí v oblasti výroby a predaja originálneho indonézskeho teakového nábytku na trhu od roku 1997. Spočiatku sme predávali naše výrobky v Londýne, v roku 2001 sme sa však rozhodli presunuť svoje predajné kapacity do Bratislavy s prihliadnutím na absenciu daného nábytkového segmentu v Slovenskej Republike, v tej dobe.  Našim primárnym zameraním je výroba a predaj nábytku z masívneho teaku, ktorý sa stale teší obrovskej popularite nielen pre svoj vzhľad, ale aj vlastnosti.  Nakoľko je celá produkcia vyrábaná ručne,  každý kus teakového nábytku je jedinečným originálnym dielom. Vďaka ručnej výrobe sme schopný vyrobit aj akýkoľvek model presne na mieru, na základe Vašich osobných preferencii.   Pri výrobe sa nezameriavame len na tradičný, rokmi overený koloniálny štýl, ale každoročne obmieňame naše portfólio o produkty s moderným designom, ktorý sa ale stále vyznačuje čistými líniami typickými pre tento druh teakového nábytku.

Za vyše 15 ročné pôsobenie na trhu s masívnym nábytkom sme si vypracovali stabilné miesto medzi dodávateľmi pravého teakového nábytku na Slovensku.  Od samého začiatku sme si budovali kontakty priamo s lokálnymi výrobcami, s ktorými sme doladovali design každého jedného produktu, ktorý Vám ponúkame.

Ako odmena pre nás sú pozitívne referencie a zrealizované projekty, na ktoré sme patrične hrdý.  Jawa Furniture Reinvented je oficiálnym partnerom Indonézskej Ambasády na Slovensku, kde okrem kompletného zariadenia ambasády našim nábytkom spolupracujeme aj na oficiálnych aktivitách Indonezskej ambasády a zabezpečujeme nábytok a dekorácie pre všetky ich eventy.

Vzhľadom na fakt, ze sme schopný vyrobiť akýkoľvek nábytok na mieru, tak sme takto zariadovali nejeden prestížny interier.  Tieto projekty patria medzi naše najobl’ubenejšie:

PALAWI ASIA SPA – www.palawi.sk

PARKVILLE – www.parkville.sk

PENZION DRAK – www.penziondrak.sk

HOTEL BONBON – www.bonbon.sk

a veľa ďalších....

Jawa Furniture Reinvented je tu pre Vás, aby Vám dodala ten pravý teakovy nábytok, či už ihneď v našej predajni, resp. z nášho viac ako 1000m2 skladu, alebo dala vyrobiť nábytok presne na základe Vašich prianí.